Klaps! 50 twarzy Greya - Poznań

Kto z nas nie słyszał o książce „50 twarzy Greya”? Przecież stała się ona najsłynniejszym czytadłem dla kobiet. Tylko w samych Stanach Zjednoczonych w ciągu trzech pierwszych miesięcy powieść sprzedała się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy. Powstał też spektakl, który jest parodią tego rodzaju literatury i cieszy się ogromną popularnością zarówno w Ameryce, jak i Europie. Spektakl dotarł też do warszawskiego Teatru Polonia.

W obsadzie polskiej adaptacji, na deskach Teatru Polonia w rolach głównych możemy oglądać Magdalenę Lamparską, Martę Walesiak i Mateusza Damięckiego. Za reżyserię odpowiada John Weisgerber, scenografię i kostiumy przygotowała Paulina Czernek, a choreografia została przygotowana przez Paulinę Andrzejewską. Na scenie możemy podziwiać nie tylko układy taneczne aktorów, ale również popisy wokalne artystów, a „romantyczna” piosenka w wykonaniu Mateusza Damięckiego po prostu zwala z nóg.

Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami, błyskotliwym humorem oraz genialną grą aktorską. Zapewniamy, że będziecie zachwyceni tym prześmiewczym spektaklem i ostrzegamy, że od ciągłego śmiechu wyjdziecie z bólem brzucha. Warto dodać, że spektakl przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych. A striptiz i goła klata oszałamiająco przystojnego Mateusza Damięckiego jest wisienką na torcie całego przedstawienia.

Reżyseria:
John Weisgerber
Spektakl Teatru Polonia
Czas trwania: 140 minut z przerwą
Spektakl dla widzów od 18. roku życia

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń