Szalone Nożyczki - Poznań

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje… Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza publiczność!

Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów – ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo!

„Szalone nożyczki” to magnetyczna, elektryzująca i budząca podziw komedia, która podbiła sceny całego świata. To także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Zarezerwuj bilety i przeżyj niezapomnianą zabawę w towarzystwie gwiazd!

Nowa obsada:
Młodszy inspektor: Kinga Sawczuk
Pani Dąbek: Anna Głogowska / Katarzyna Polewany
Barbara Markowska: Marta Lewandowska / Jolanta Niedźwiecka
Tonio: Przemysław Cypryański
Wurcel: Michał Milowicz / Przemysław Redkowski / Mateusz Łapka
Starszy inspektor: Łukasz Żurek

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Lipiec 2024

14 .07

 niedziela

 15:00

Poznań

Kino Teatr Apollo

dostępne bilety: 128

kup bilet

14 .07

 niedziela

 18:30

Poznań

Kino Teatr Apollo

dostępne bilety: 126

kup bilet